Головна / Новини / Зустріч з Говардом Далом

Зустріч з Говардом Далом

Голова Ради директорів ASTARTA Holding N.V., бізнесмен Говард Дал зустрівся з випускниками та учасниками програм Львівської бізнес-школи УКУ. Він розповів про своє життя та поділився досвідом, як вести успішний бізнес та при цьому не зраджувати своїм цінностям.

Говорячи про основні принципи, які він сповідує, Говард зазначив: довіра та правда мають бути одними з найважливіших вимірів бізнесу.

«Слухайте, говоріть повільніше, навіть зліться повільніше, – радить Говард.– Будьте впевнені, що ваші підлеглі поділяють ваші цінності. А, щоб не втрачати клієнта, ви повинні постійно додавати цінності до ваших продуктів і щороку вносити інновації».

 

 

 

Серед слухачів був і студент-першокурсник Національного університету «Львівська політехніка», стипендіат Благодійного фонду «Повір у себе» Костя Синиця:

“Дуже сподобалась зустріч з Говардом Далом. Він розповів багато цікавих та корисних порад, які я візьму собі в озброєння. Ще було цікаво почути частинку його біографії, досить добре надихнуло, що звичайна людина з невеликого містечка досягла таких висот”.

Залишити відповідь