Головна / Новини / Досвід, який вражає

Досвід, який вражає

Ілона Волошина, студентка НаУКМА, стипендіат фонду

«Від нас він набирається енергії, а ми, натомість, черпаємо з його слів мудрість та натхнення творити добро».

Випускники Української Академії Лідерства та стипендіати фонду «Повір у себе» мали інтерактивну дискусію з надзвичайною людиною- Богданом Будзаном.

ДОСЬЄ: Богдан Будзан – вчений в галузі електрозварювання та бізнес-освіти. Директор-засновник Консультативного центру з менеджменту Професійний коуч керівників вищої ланки управління і власників бізнес компаній. Фахівець із проблем стратегії, лідерства, комунікації, ораторського мистецтва та мотивації.

Міжнародний експерт з питань акредитації бізнес шкіл, що входять в систему європейських асоціацій розвитку бізнес освіти EFMD і CEEMAN. Почесний член Асоціації українських професіоналів США ( “Вашингтонська група”), член редколегії кількох фахових журналів, Академік Української академії наук за спеціальністю “Стратегічний менеджмент”. Член Комітету «Deans across frontiers» ( «Декани крізь кордони») Європейського фонду розвитку менеджменту (м.Брюссель, Бельгія). Заслужений працівник освіти України.

Автор книг “Менеджмент в Україні: Сучасність і перспектива”, “Роздуми менеджера”, а також понад 150 наукових і науково-публіцистичних статей.

«Який найкращий комплімент мав місце в моєму житті?», «З якою історичною постаттю я хотів би провести цілий день?». Ці та інші питання ми ставили самим собі аби краще осмислити свої цінності та принципи життя, адже, на них будується дружба, вибір професії, стосунки та наші рішення.

Ми отримали безліч цінних порад від пана Богдана, а саме «міряти кожен свій крок, щоб потім не було соромно», ділитись набутим досвідом з оточуючими, бути чесним і вірним самому собі, пізнавати світ та вести ділові щоденники.

Зустріч була не тільки цікавою, але й дуже повчальною. Пан Богдан казав, що від нас він набирається енергії, а ми, натомість, черпаємо з його слів мудрість та натхнення творити добро.

Залишити відповідь