Команда

Віктор та Ірина Іванчики, засновники фонду

Благодійність – це справа, яку потрібно відчувати серцем. Ми впевнені, що світ та наше майбутнє може змінити людина, яка матиме правильний старт у житті, тому наша основна ідея – це підтримка освітніх проектів. Ми даємо можливість стати на ноги молоді, яка має талант та здібності. В благодійності важлива не подяка, а та віра, яку вкладаєш в дитину, щоб вона сповнювалась.

Світлана Мозгова, голова правління фонду

+380504784628; Svitlana.Mozhova@povirusebe.org

У фонді з 2017 року. Частину свого життя присвятила педагогічній діяльності та бізнесу. Великий досвід у впровадженні соціальних і бізнесових проектах. «Благодійність» – це можливість для зростання. Даючи, творячи і навіть приймаючи благо ми зростаємо духовно, морально, інтелектуально. «Благом діяти» є природньо для людини. Щастя відчувати себе людиною, яка зростає та зрощує.

Тетяна Швець, заступниця голови правління фонду

+380952726458; Tetiana.Shvets@povirusebe.org

У фонді з 2012 року. Багато років пропрацювала в будівельному бізнесі. Має багаторічний досвід у керівництві департаменту з продажу в міжнародній компанії, а також управлінні та підбору персоналу. Сертифікований коуч. Професійний психолог. Благодійність – це Відповідальність з великої літери.

Катерина Воєца, бухгалтер фонду

+380504135245; Kateryna.Voietsa@povirusebe.org

У фонді з 2009 року, від заснування. Досвід роботи бухгалтером у різних сферах бізнесу: консалтинг, будівництво, послуги у сфері охорони здоров’я та спорту. Благодійність визначає дієве ставлення людей один до одного, яке спрямоване на допомогу та самопожертву. Особисто для мене, благодійність – це любов до ближнього, співпереживання та здатність робити добро.

Наталя Трофимова, прес-секретар фонду

+380504452794; Natalia.Trofimova@povirusebe.org

У фонді з 2017 року. Майже двадцять років у журналістиці. Моя професія дала мені розуміння, що благодійність – це не сліпа допомога, а справа, до якої треба підходити обмірковано, неупереджено та відповідально.