Головна / Новини / Могилянці стали стипендіатами “Повір у себе”
Могилянці стали стипендіатами “Повір у себе”

Могилянці стали стипендіатами “Повір у себе”

У конкурсі на стипендію відібрано 22 студентів Національного університету «Києво-Могилянська академія», які цьогоріч отримають фінансову допомогу від БФ «Повір у себе». На онлайн співбесіді претенденти показали не лише високі результати навчання, а й розповіли про активне волонтерське життя, здобутки у різноманітних конкурсах, олімпіадах, поділилися майбутніми проєктами.
Серед претендентів було багато тих, хто не перший рік отримує грант на навчання та оплату гуртожитку за програмою Фонду «Сільській дитині — сучасну освіту». Олеся Зіневич одна з них.

«Фонд — це про нові можливості, близькі ідеї та, найголовніше, — про своїх людей. Пам’ятаю зустріч з представниками фонду на першому курсі, і з яким розумінням в очах вони дивилася на те, як ми несміливо говоримо про те, чого хочемо досягти й чого вже досягли. Тоді я дала собі слово, що буду намагатися ще, бо якщо в мене вірять інші люди, то чому не вірю я сама?»

 

 

 

Благодійний фонд «Повір у себе» співпрацює з НаУКМА три роки. Протягом цього часу за програмою «Сільській дитині — сучасну освіту» було надано 70 грантів на навчання та сплату за проживання в гуртожитку.

Залишити відповідь