Головна / Новини / Наша стипендіатка виграла у конкурсі «Архітектор – 2019»
Наша стипендіатка виграла у конкурсі «Архітектор – 2019»

Наша стипендіатка виграла у конкурсі «Архітектор – 2019»

Всеукраїнський благодійний конкурс «Архітектор-2019» щорічно проводять серед студентів та молодих спеціалістів архітектурних і будівельних закладів вищої освіти.

В цьому році серед переможців і наша стипендіатка – студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Ольга Петлюх.

Ольга, як і усі конкурсанти пройшла три етапи відбору: письмове творче завдання, виконання клаузури (ескізного рішення) на певну тематику та презентація ідеї міського парку членам журі. Вона серед 30 переможців, які в нагороду отримали поїздку у Мілан на виставку «Made Expo 2019» та архітектурний тур містом.

«Якщо ви чогось хочете досягти, ви не можете просто сподіватися і чекати. Якщо ви хочете по-справжньому чогось більшого у своєму житті, ви повинні працювати над цим», — каже Ольга. — «Я піднялася на сходинку вище, я переможець проекту “Архітектор 2019”! Чекай на мене, Італія, на форумі архітектури і будівництва Made Expo. Спасибі величезне організаторам за надану можливість участі у Всеукраїнському архітектурному конкурсі! Дякую викладачам Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за професійну підготовку! Дякую батькам за доброту, розуміння і підтримку!».

Залишити відповідь