Головна / Новини / Наші набувачі

Наші набувачі

Діма Резнік навчається в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя на спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення». Вже, закінчивши другий курс навчання, володіє п’ятьма мовами програмування на об’єктно-орієнтованому рівні. Хоча навчання не легке, але не без зусиль здавчергову сесію на відмінно.

Вчитись, звичайно, цікаво та пізнавально, але тільки навчанням все не завершується. Кожного року Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя проводяться всеукраїнська студентська олімпіада з програмування (ACM/ICPC). Це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм. Цього року Діма Резнік і його команда взяли участь в першому етапі південно-західного регіону цього змагання. На думку Діми, команда показала вагомий результат, розв’язавши шість з чотирнадцяти завдань. І як наслідок – друге місце серед усіх команд учасників Тернополя.

Також з недавніх пір Діма працює в молодій IT компанії «StartupSoft». Компанія розробляє в основному Web та мобільні додатки. Одним з продуктів, в яких бере участь є «Ukrainians». «Ukrainians» або «Українці» – це соціальна мережа, орієнтована насамперед на українську аудиторію, так як на даний момент існує лише українська локалізація. Продукт буде підтримуватись для трьохплатформ – Web, Android, iOS. На даний момент Діма є одним з розробників Android додатку «Українців». Web додаток ми почали створювати 1 червня, і вже тоді кількість людей, що пройшли попередню реєстрацію, перевищила за 50 тисяч. На даний момент користувач може редагувати інформацію про себе, завантажувати фотографію профілю, шукати інших користувачів, додавати їх в друзі, публікувати новини на власному профілі з прикріпленим фото. Вже сьогодні в «Українцях» зареєструвалися більше 230 тисяч користувачів, та при проходженні порогу в 300 тисяч реєстрацій ми введемо можливість обмінюватися повідомленнями. Однією з причин, чому я став розробником «Українців», стало моє бажання надати українцям ще один засіб спілкування.

Посилання на матеріал про «Ukrainians», знятий телеканалом Україна:

 

Залишити відповідь