Головна / Новини / Новий рік. Набираємо оберти
Новий рік. Набираємо оберти

Новий рік. Набираємо оберти

Вітаємо всіх із Новим роком та сподіваємось, що минулий 2018 рік був яскравим та насиченим! Для нас він дійсно став таким. Саме у 2018 році ми змінили логотип фонду, прийняли нову стратегію розвитку, почали співпрацю з провідними українськими вишами та надали три стипендії на навчання у Стенфорді. А науковці Національного університету «Києво-Могилянська академія» отримали 6 sabbatical.
У скарбничку фонду в 2018 році ми додали два потужних проекти «Підйом!» та «РІД: Розвивайся. Інтегруйся. Дій.», де фондівці та сільські школярі не лише гарно провели час разом, а навчилися перетворювати свої мрії у цікаві проекти та втілювати їх у життя у своїх маленьких містечках та селах. Завдяки цим проектам на Полтавщини, Волині, Хмельниччини, Харківщини, Вінниччини з’явились місця для відпочинку та спілкування, еко-зони, соціальна перукарня, клас для дітей з вадами слуху, різнокольорові сонячні ліхтарі, станції з ремонту велосипедів – головного транспорту мешканців сіл та активізувалося вивчення англійської мови.
Також не залишили в 2018 році без уваги і історію та культурний розвиток нашої країни. Фонд надав фінансову та організаційну підтримку культурному центру Анни Ярославни у Франції.
Але найголовнішою подією 2018 року став наш День фонду – форум «Повір у себе». Ми зробили його відкритим для всіх охочих, запропонувавши тему «Щастя у пізнанні себе».
Тож для нас цей рік був щасливим! Завдяки нашими партнерам Астарта-Київ, Українська академія лідерства, Фулбрайт Україна, Міжнародний жіночий клуб, Глобальний договір ООН в Україні ми можемо вчитися, розвивати себе та розбудовувати Україну.
Ми завжди відкриті для співпраці і сподіваємось, що у наступному 2019 році разом ми зробимо більше! З Новим роком!

Залишити відповідь