Головна / Новини / Підписано угоду про співпрацю з Прикарпатським університетом
Підписано угоду про співпрацю з Прикарпатським університетом

Підписано угоду про співпрацю з Прикарпатським університетом

Благодійний фонд «Повір у себе» та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника підписали угоду про співпрацю. Двадцять студентів університету протягом цього навчального року отримуватимуть стипендії від фонду. Набувачами «Повір у себе» стали молоді люди з Прикарпатських сіл.
«Ми звертали увагу саме на тих дітей, яким необхідна фінансова допомога на додаткову освіту, навчальні курси, на тих дітей, які в своїх есе розповіли про свої досягнення і про те, чому обрали спеціальності, на яких навчаються», – розповіла голова правління фонду Світлана Мозгова.
«Така співпраця надзвичайно важлива. У нашому університеті це стає традицією. Бо для тих студентів, які мають певні творчі здібності, розвиваються та беруть участь у науковій роботі ми намагаємося створити багато різноманітних програм підтримки, бо не є секретом, що обдаровані студенти не завжди мають змогу розвиватися і через певні матеріальні проблеми», – додала проректор з науково-представницької роботи ПНУ Галина Михайлишин.

Залишити відповідь