Головна / Новини / Приклади, які надихають

Приклади, які надихають

Що потрібно, щоб стати успішним? «Вірити у свої сили й постійно рухатися вперед!» – запевнив топ-менеджер групи компаній WOG Денис Кудін. Своїм досвідом та напрацюваннями він поділився з київськими студентами-стипендіатами Благодійного фонду «Повір у себе».

ДОСЬЄ: Денис Кудін, 32 роки.
Український підприємець.
Кар’єри 16 років. У бізнесі 13 років.
Створив 6 компаній.
Закінчив 3 університети.
Є членом Наглядової ради
Української Академії Лідерства.
Одружений, виховує 3 дітей.

Зустріч такого формату у фонді проводилася вперше. За словами організаторів, з неї Благодійний фонд «Повір у себе» починає серію тренінгів, на які планує запрошувати провідних менеджерів відомих компаній. Денис Кудін – один з таких!

Перша зустріч виявилась і цікавою, й інформативною. Від Дениса Кудіна студенти дізналися, як він прийшов у бізнес, де вчився, і про те, що постійно навчатися, дуже важливо. Також Денис розповів про тренди у світової освіті та як він використовує отриманні знання.

Разом зі студентами слухала й доповнювала Дениса і Голова правління Благодійного фонду «Повір у себе» Світлана Мозгова. Вона додала, що для того, щоб досягти успіху в кар’єрі, треба розібратися зі своїми життєвими цінностями, зрозуміти, чого хочеш і від чого є драйв. «Робота, яка приносить задоволення, – запевнила Світлана Мозгова, – приносить і результат!»

Студенти брали жваву участь в обговорюванні. Кожен знайшов для себе щось корисне та дізнався, як це можна застосовувати в подальшому.

Ростислав Богомаз, студент V курсу КПІ, майбутній вчений в сфері ІТ:

«Дуже цікаво було зрозуміти модель цінностей, як її для себе побудувати. Я, якраз, займаюсь моделюванням – і мені це сподобалось. Тільки це в більш людській сфері. Денис, може, не детально розповів, але зрозуміло. Він надав нам можливість попрактикуватися, вибудувати для себе ієрархію цінностей та алгоритм, як поводитися в тій чи іншій ситуації, спираючись на свої цінності. Я задумався, що в мене зверху, що знизу, і уявив чітку картину. До цього не усвідомлював. Прийшло розуміння, чому в деяких ситуаціях я чиню так чи інакше. Такі зустрічі-тренінги корисні, бо з них можна щось почерпнути».

Олександр Волторніст, першокурсник НТУ ім. Т.Г. Шевченко, майбутній юрист-міжнародник:

«Просто надзвичайна зустріч з освіченою людиною. Після такої щирої та теплої бесіди з’явилося неймовірне бажання рухатись вперед та розвиватися!»

Назар Бакуха, студент ІІ курсу КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, Project Manager at YEP incubators`:

«Завжди до особистого розвитку найкраще мотивують люди та їхні personalstories. Дякую усій спільноті Фонду та Денису за надихаючу зустріч!»

Ірина Ященко, студентка ІІ курсу КНУ ім. Тараса Шевченко, майбутній біолог:

«Вельми вдячна неперевершеному Денису Кудіну, за допомогу в аналізі власних цінностей та любим фондовцям, кожна зустріч з Вами приносить море задоволення

Благодійний Фонд «Повір у себе» планує проводити навчальні зустрічі один-два рази на місяць.

Запрошує до співпраці фахівців провідних компаній України та країн ЄС.

Залишити відповідь