Головна / Новини / Студенти ПНУ ім. Василя Стефаника отримають фінансову допомогу Фонду.
Студенти ПНУ ім. Василя Стефаника отримають фінансову допомогу Фонду.

Студенти ПНУ ім. Василя Стефаника отримають фінансову допомогу Фонду.

Стали відомі імена студентів Прикарпатського університету – переможців конкурсного відбору Благодійного фонду «Повір у себе», який підтримує молодь із сільської місцевості.

Отже, 15 найкращих студентів стали стипендіатами Фонду та впродовж 2020-2021 навчального року отримуватимуть щомісячно стипендію у розмірі 2000 грн. Вітаємо Джоголик Олесю, Сметанюк Марію (Факультет математики та інформатики); Лісовського Романа (Факультет фізичного виховання і спорту); Хайнус Анну, Матійчук Наталію (Педагогічний факультет); Черкач Христину, Катанову Лілію (Фізико-технічний факультет); Заліську Антоніну, Дичкевич Оксану (Факультет історії, політології і міжнародних відносин); Дмитрів Тетяну (Факультет природничих наук); Зорій Вікторію (Факультет філології); Крису Віталію (Факультет іноземних мов); Струтинську Роксолану (Коломийський навчально-науковий інститут); Саєвич Христину (Навчально-науковий інститут мистецтв); Климчук Марію (Факультет туризму).

Ще 10 студентів отримають допомогу в оплаті вартості за проживання в гуртожитку університету на 2020-2021 н.р.. Ними стали – Заяць Василина (Факультет фізичного виховання і спорту); Хрін Андріян (Навчально-науковий юридичний інститут); Франків Юлія (Факультет історії, політології і міжнародних відносин); Пігуляк Іванна (Коломийський навчально-науковий інститут); Смалюга Оксана (Факультет математики та інформатики); Малиш Анна (Навчально-науковий Інститут мистецтв); Шевчук Богдан (Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки); Жачко Оксана (Економічний факультет); Малильо Віталій (Факультет туризму); Когут Анастасія (Факультет іноземних мов).

Зазначимо, що вже третій рік поспіль Прикарпатський університет спільно з Фондом успішно реалізує проєкт з надання підтримки студентам із сільської місцевості. Така співпраця відбувається в рамках двостороннього Договору, який був підписаний у 2018 році. За період співпраці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Благодійного Фонду «Повір у себе» підтримку отримали 70 наших студентів з сільської місцевості.

Університет вдячний засновникам БФ “Повір у себе” Ірині та Віктору Іванчикам за співпрацю та підтримку студентської молоді.

Джерело інформації ТУТ

Залишити відповідь