Головна / Новини / Стипендіат Фонду отримав грант на стартап.
Стипендіат Фонду отримав грант на стартап.

Стипендіат Фонду отримав грант на стартап.

Андрій Лісовий, історик-першокурсник КНУ ім. Т. Шевченка став переможцем проєкту “n.cubator”. Саме його бізнес-ідею підтримала більшість менторів і партнерів програми.
Проєкт “n.cubator” – це програма, де впродовж 9 тижнів вчать системному бізнесу за допомогою новітніх підходів до навчання шляхом дії, гейміфікації та менторства. Благодійний фонд «Повір у себе» є партнером “n.cubator” та надає грант для переможця.

 

 

Світлана Мозгова, голова правління БФ «Повір у себе» зазначає: «Співпраця Фонду з програмою “n.cubator” – це підтримка платформи, яка розвиває усвідомлене підприємництво. Ми вважаємо корисним для наших стипендіатів брати участь в цій програмі, оскільки вона надає дієві інструменти для розвитку бізнес-ідей».

 

Стартап, на який Андрій Лісовий отримав грант, є освітнім проєктом.

«Neutopiya» – це збірний образ пігулки від мого особистого болю під час навчання у школі та підготовки до ЗНО, – розповідає про свій проєкт Андрій. — Ідея того, що дитина може здобути знання не виходячи з дому та ще й отримати їх в інноваційному форматі – із якісним дизайном та змістовним наповненням — надихала мене із кожним днем усе більше й більше. Паралельно я шукав групу ентузіастів, готових працювати та навчати дітей у такому форматі – і врешті-решт знайшов дуже крутих людей! ЗНО – це лише початок, «Neutopiya» має стати платформою онлайн-освіти, доступної практично всім, тут кожен зможе віднайти уроки та тренінги з тієї теми, яка його цікавить».

 

Андрій Лісовий став другим фондівцем-переможцем в “n.cubator”. Першим був випускник фонду Євген Коротич, його стартап «QuickHelp» спрямований на створення продуктів, що рятуватимуть життя.

Залишити відповідь