Головна / Новини / Свято, коли разом або День Студента 2017
Свято, коли разом або День Студента 2017

Свято, коли разом або День Студента 2017

Олена Бордун, студентка Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана

Юність – найкраща пора в житті людини! Це і любов, і багато незвіданих доріг, і нові знайомства, а найголовніше – це студентські роки, які людина пам’ятає протягом всього свого життя! І,мабуть, тому вже багато років люди святкують День студента. В кожного це свято проходить по-різному, а ось в нас в цьому році воно відзначалось ОСОБЛИВО!

Є в нас студент – Женя Пасько, він навчається у Київському НАУ і у фонді вже п’ять років. А ще він дуже хороший організатор! У нього виникла ідея зібрати всю родину фонду “Повір у себе” на концерті, присвяченому цьому святу. Цю ідею радо підтримали!

Ми почали пошук талановитих фондівців, які б змогли виступити на концерті. Відгукнулось багато юних талантів: і співаки, і танцюристи, і віртуози, і художники, і майстерні декламатори. Тож ми почали репетиції. Це було неймовірно весело, кожна репетиція була, як маленьке свято. Збирались ми майже кожного дня, години пролітали непомітно. Під час однієї з репетицій в Жені виникла нова ідея: потрібно запросити зіркового гостя, який би привітав студентів. Ми почали запрошувати різних українських артистів. Один з них, молодий український виконавець, соліст гурту “Антитіла” Тарас Тополя, погодився завітати до нас!

І ось вже через два тижні репетицій настав день виступу! Всі гості, а це не лише ті хто навчається у Києві, а й стипендіати з інших міст України, зібрались в дуже атмосферному місці “АртПричалі”, де панорама Дніпра просто заворожує!

Наш концерт розпочався з гарної пісні “All of me” Її виконували Anih Kevin Chidi та Наташа Божанська, студенти Київського НАУ, друзі Жені. Далі ми запросили до слова нашого гостя Тараса Тополю. Він розпочав виступ з того, що наспівав нам “I need knowledge, knowledge is what I need”. Тож Тарас своєю промовою мотивував нас побільше навчатися, накопичувати свої знання і не витрачати даремно жодної вільної хвилини! А ще на наше прохання він акапельно заспівав пісню, прем’єра якої мала відбутися незабаром. Він дуже талановитий та відкритий! Ми буквально засипали його питаннями про життя та різні аспекти творчості . Було дуже цікаво спілкуватися! А потім продовжили концерт. Було ще багато пісень, виступ нашого гостя репера, танці та душевні вірші.

Звичайно, що засновники фонду не могли пропустити таку подію! Ірина Вікторівна та Віктор Петрович теж завітали до нас всією родиною! Вони привітали зі святом, згадали свої студентські роки та побажали нам ніколи не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до своєї мети, а саме головне – бути по-справжньому ЩАСЛИВИМИ!

Окрім концерту, ми та наші гості могли фотографуватися у фотозонах з повітряними кульками , в мантіях та з нашими цінностями, які ми визначили у підписаному в цей день своєму Кодексі. Неможливо не згадати про цікаві конкурси і квести! Переможці отримали корисні подарунки.

Швидко промайнув час, свято скінчилося, але спогади назавжди залишаться в наших серцях! Дякуємо фонду “Повір у себе” за те, що підтримали і допомогли зробите це свято незабутнім!

Вадим Гузь, репер. Всем привет! Я хотел это сказать после концерта, но все были очень заняты, так что напишу сейчас. Спасибо всем большое за теплоту, которая была в зале, за те прекрасные ощущения, за ту поддержку, за хорошо проведенное время. Мне очень понравился концерт, артисты, понравилось общение с участниками фонда, с которыми я познакомился… Все было на высшем уровне. Я остался в восторге! 🙂

Дякую всім за чудовий концерт і за ті прекрасні репетиції! Вже сумую за тими веселими репетиціями, ще більш веселим концертом, за тією атмосферою, спілкуванням, за вами в цілому… Так що тепер чекатиму наступної зустрічі з вами, що стали такими рідними та близькими. Катерина Борисенко.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь