Головна / Новини / В УКУ відбувся науковий колоквіум.
В УКУ відбувся науковий колоквіум.

В УКУ відбувся науковий колоквіум.

Незважаючи на карантин, робота триває. 12 травня відбувся науковий колоквіум стипендіатів програми дослідницьких ґрантів за підтримки фонду. Проходив він у режимі онлайн. Цьогорічні стипендіати відзвітували за другий етап виконання проектів, що отримали ґранти.

Світлана Хилюк з Школи права УКУ розповіла про проект «Aкція «Wisla»: правова оцінка». Володимир Мороз з Інституту Історії Церкви про підготовку видання історичних та етнографічних праць о. Анатолія Кралицького. Ігор Медвідь з кафедри нової і новітньої історії України Гуманітарного факультету звітував про роботу над Монографією «Пророк чи єретик? Релігійний світогляд Івана Франка та його взаємини з греко-католицьким духовенством». Олена Галета з кафедри філології Гуманітарного факультету розповіла про свій проєкт «Замість роману: модерна українська література в антропологічній перспективі». Ірина Кривенко та Наталія Пилат з кафедри психології та психотерапії Факультету наук про здоров’я про проєкт «Культурна україномовна адаптація фахових міжнародних психодіагностичних опитувальників нарцисизму». А Альмес Іван з кафедри нової і новітньої історії України Гуманітарного факультету доповів про післядисертаційне доопрацювання та публікацію монографії «Культурна історія книгозбірень православних та унійних монастирів Львівської єпархії XVII–XVIII ст.». о. Олег Гірник з кафедри богослов’я Філософсько-богословського факультету розповів про наукову монографію «Богословський авангард:тексти і контексти».

Підсумував онлайн зустріч доктор історичних наук, професор Ігор Скочиляс.

Наступну зустріч заплановано на вересень. Відбудеться підведення підсумків та представлення результатів реалізації проектів.

Залишити відповідь