19 студентів стали стипендіатами «Повір у себе»

14 September 2022

В УКУ відбулося вручення сертифікатів на отримання стипендій.

УКУ

Сьогодні, 14 вересня 2022 року, в Українському католицькому університеті відбулися урочистості з нагоди інавгурації нового навчального року в університеті.

В університетському містечку зібралася спільнота УКУ, щоб привітати першокурсників, подякувати жертводавцям та поспілкуватися.

Традиційно в цей день студентам були вручені сертифікати на отримання стипендій. Незважаючи на війну в країні, кількість грантів на навчання не скоротилася, а навіть збільшилась.   

Однією з тих, хто отримав сертифікат, була Софія Миронюк. Вона студентка другого курсу факультету «Етика-Політика-Економіка» і другий рік є стипендіаткою «Повір у себе».

Перед врученням стипендій, ми мали можливість подивитися відео від студентів та випускників УКУ, які зараз перебувають на фронті. Один з них сказав, що наша незалежність неможлива без перемоги.

Для мене стипендія - це ще одна можливість для перемоги. Адже перемога України в цій війні має бути не тільки військова. Це складова з переміг кожного із нас над собою і над викликами, з якими ми зустрічаємось. Я дуже вдячна фонду ''Повір у себе'' за можливість перемагати себе у навчанні заради створення по-справжньому незалежної України.      

Софія Миронюк

Цьогоріч у фонді 40 набувачів.

Напрямок діяльності

Share

SUPPORT the fundSUPPORT the fund