Примножувати дар любові: святкування розколяди в УКУ об’єднало студентів та жертводавців

15 February 2023

12 лютого в Українському католицькому університеті відбулось традиційне прощання з колядою.

стипендіатки УКУ

Розколяда - це свято, під час якого українські благодійники та фундатори стипендій в УКУ мали змогу ближче познайомитись зі студентами, яких підтримують, поділитися своїми успіхами та разом заколядувати.

Ірина Іванчик, співзасновниця БФ "Повір у себе" відвідала подію та поспілкувалася із стипендіатками фонду. Попри важкий економічний стан в Україні через війну, фонд не зменшив фінансову підтримку університету. Цьогоріч дев'ятнадцять студентів стали стипендіатами "Повір у себе".

Не перший рік серед них Дарина Колмик, студентка 4 курсу Факультету суспільних наук. Під час своєї подячної промови вона наголосила, що своїми пожертвами фундатори вчать молоде покоління розвивати культуру благодійності: «Цей урок ми активно змогли впровадити після 24 лютого, коли кожну каву з друзями конвертували в безпілотники, дрони та фліски хлопцям на передовій. Дякую, дорогі жертводавці, що ви плекаєте наші крила. Вірю, що вже дуже скоро ми спільно творитимемо проєкти, акції та події, що змінюватимуть суспільство. Ми створюватимемо такі самі ціннісні, магнетичні середовища, як УКУ, на Донбасі, в Харкові, Чернігові і звісно в українському Криму».

Більше про подію тут: https://ucu.edu.ua/news/prymnozhuvaty-dar-lyubovi-svyatkuvannya-rozkolyady-v-uku-ob-yednalo-studentiv-ta-zhertvodavtsiv/

Фото пресслужби УКУ

 

Напрямок діяльності

Share

SUPPORT the fundSUPPORT the fund