В УКУ відзвітували про наукові дослідження

14 May 2020

12 травня відбувся науковий колоквіум стипендіатів програми дослідницьких ґрантів за підтримки фонду "Повір у себе".

УКУ

Незважаючи на карантин, робота триває. 12 травня відбувся науковий колоквіум стипендіатів програми дослідницьких ґрантів за підтримки фонду. Проходив він у режимі онлайн. Цьогорічні стипендіати відзвітували за другий етап виконання проектів, що отримали ґранти.

Світлана Хилюк з Школи права УКУ розповіла про проект «Aкція«Wisla»: правова оцінка».

Володимир Мороз з Інституту Історії Церкви про підготовку видання історичних та етнографічних праць.

о. Анатолія Кралицького. Ігор Медвідь з кафедри нової і новітньої історії України Гуманітарного факультету звітував про роботу над Монографією «Пророк чи єретик? Релігійний світогляд Івана Франка та його взаємини з греко-католицьким духовенством».

Олена Галета з кафедри філології Гуманітарного факультету розповіла про свій проєкт «Замість роману: модерна українська література в антропологічній перспективі».

Ірина Кривенко та Наталія Пилат з кафедри психології та психотерапії Факультету наук про здоров’я про проєкт «Культурна україномовна адаптація фахових міжнародних психодіагностичних опитувальників нарцисизму».

А Іван Альмес з кафедри нової і новітньої історії України Гуманітарного факультету доповів про післядисертаційне доопрацювання та публікацію монографії «Культурна історія книгозбірень православних та унійних монастирів Львівської єпархії XVII–XVIII ст.».

о. Олег Гірник з кафедри богослов’я Філософсько-богословського факультету розповів про наукову монографію «Богословський авангард:тексти і контексти».

Підсумував онлайн зустріч доктор історичних наук, професор Ігор Скочиляс.

Наступну зустріч заплановано на вересень. Там буде підведення підсумків та представлення результатів реалізації проектів.

Напрямок діяльності

Share

SUPPORT the fundSUPPORT the fund