14 команд школярів отримали фінансування на реалізацію проєктів для своїх шкіл та громад

06 липня 2020

4 липня завершився п’ятиденний проєкт “Підйом” 2020

Підйом

Майстерня лідерства та проєктного менеджменту для молоді, яку вже третій рік поспіль організують БФ “Повір у себе”, агропромисловий холдинг “Astarta-Kyiv” та Українська академія лідерства завершила п'ятиденне навчання. Маємо круті результати.

“У маленьких містах та селищах залучення молоді до громадотворення, на жаль, низька. Наш проєкт дає інструменти і можливості, здійснити саме це. Учасники отримують і знання, і приклади рольових моделей своїх менторів (тієї ж молоді, тільки вже з багажем своїх перетворень), і досвід в реалізації проєктів. Усе це дає позитивний результат. Так, маленькими кроками ми рухаємося до вагомих змін”,— зазначає начальниця відділу корпоративного партнерства та комунікацій агропромхолдингу “Astarta-Kyiv” Лілія Марачканець.

Цього року, зважаючи на карантин, «Підйом» провели онлайн. 130 учасників з восьми областей України відвідали лекції з проєктного менеджменту, а також під керівництвом менторів доопрацьовували свої проєкти. У результаті організатори відібрали чотирнадцять проєктів з сорока одного. Переможці отримають фінансування від агропромислового холдингу “Astarta-Kyiv”. Загальна сума ґрантів — близько півмільйона.

“Підйом!” — це дуже крутий старт для реалізації свого проєкту. Він надає багато необхідної інформації щодо проєктного менеджменту, аналізу, а також вчить бути більш організованими і працювати в команді. Я впевнена, що досвід, який я отримала, взявши участь у “Підйомі”, знадобиться мені в майбутньому”,— розповідає менеджерка проєкту-переможця “Green HUB”, учениця Шишацької спеціалізованої школа ім. В. І. Вернадського Ілона Величко.

Проект
Напрямок діяльності

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund