ПІДЙОМ!

Проєкт «Підйом!» - це майстерня лідерства та проєктного менеджменту для школярів та студентів.

Створений з метою активізувати сільську молодь до ініціативної участі в житті власних громад, шляхом виховання лідерських навичок, проєктного мислення та досвіду впливу на навколишній світ через реалізацію власних проєктів.

 

ПІДЙОМ!
майстерня
перукарня
клас
підйом
майстерня
Михайло Ісип

Реалізовані проєкти

Кожен проєкт є унікальним. Збираємо історії та ділимось з вами.

povirusebe.org
688.00
учасників з 8 областей України
162.00
створено ідей та проєктів
57.00
вибрано та реалізовано ідей
Діана Соколовська
Діана Соколовська
студентка ТНПУ ім. Володимира Гнатюка

До участі у «Підйомі» я й не задумувалась над соціальним підприємництвом, проєктним менеджментом та розробкою проектів. Тиждень навчання був наповнений цікавою інформацією, корисними лекціями, позитивними людьми та новими враженнями. Як результат, я отримала багато ідей, цікаві та незабутні знайомства і дуже багато натхнення.

Роман Кмита
Роман Кмита
студент УКУ

“Підйом!” дав мені не лише шанс реалізувати ідею, яка вже давно визрівала в моїй уяві, але й знання про те, як це зробити правильно. Цей проєкт - це місце зустрічі вмотивованих і завзятих. “Підйом!” подарував мені віру в те, що в світі є люди, для яких мрії інших - не пусте місце.

Данило Щоголь
Данило Щоголь
ментор проєкту “Підйом!”

Це можливість допомагати дітям з сіл повірити в себе через проєкти, які вони створюють для своїх громад. Ми з колегами-фондівцями намагаємось запалювати інші зорі та всесвіти.

Партнери
SUPPORT the fundSUPPORT the fund