ПІДЙОМ!

Проєкт «Підйом!» - це майстерня лідерства та проектного менеджменту для школярів та студентів.

Створений з метою активізувати сільську молодь до ініціативної участі в житті власних громад, шляхом виховання лідерських навичок, проектного мислення та досвіду впливу на навколишній світ через реалізацію власних проектів.

 

ПІДЙОМ!
povirusebe.org

Реалізовані проєкти

Кожен проєкт є унікальним. Збираємо історії та ділимось з вами.

povirusebe.org
688.00
учасників з 8 областей України
162.00
створено ідей та проєктів
57.00
вибрано та реалізовано ідей
Діана Соколовська
Діана Соколовська
студентка ТНПУ ім. Володимира Гнатюка

До участі у «Підйомі» я й не задумувалась над соціальним підприємництвом, проєктним менеджментом та розробкою проектів. Тиждень навчання був наповнений цікавою інформацією, корисними лекціями, позитивними людьми та новими враженнями. Як результат, я отримала багато ідей, цікаві та незабутні знайомства і дуже багато натхнення.

Роман Кмита
Роман Кмита
студент УКУ

“Підйом!” дав мені не лише шанс реалізувати ідею, яка вже давно визрівала в моїй уяві, але й знання про те, як це зробити правильно. Цей проєкт - це місце зустрічі вмотивованих і завзятих. “Підйом!” подарував мені віру в те, що в світі є люди, для яких мрії інших - не пусте місце.

Данило Щоголь
Данило Щоголь
ментор проєкту “Підйом!”

це можливість допомагати дітям з сіл повірити в себе через проєкти, які вони створюють для своїх громад. Ми з колегами-фондівцями намагаємось запалювати інші зорі та всесвіти”.

Партнери
SUPPORT the fundSUPPORT the fund