ПАРТНЕРАМ

Партнерам

Нашою місією є гуманітарна допомога та сприяння розбудові України, розвиваючи нову генерацію освічених українців шляхом надання підтримки талановитій молоді та викладачам

Благодійний фонд «Повір у себе» заснований та діє за підтримки родини Віктора та Ірини Іванчиків.

Набувачі фонду – сільська молодь, що навчається в українських вишах.

Студенти отримують річні стипендії, допомогу на оплату гуртожитку, гранти на індивідуальні проєкти.

Річні гранти на наукові дослідження отримують викладачі Українського католицького університету та Національного університету «Києво-Могилянська академія». Водночас ми співпрацюємо з ХНУРЕ та Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника.

ПАРТНЕРАМ

ПАРТНЕРАМ

ПАРТНЕРАМ

ПАРТНЕРАМ

Але наша робота – це не лише надання грантів. З 24-го лютого 2022 року пріоритетним напрямом роботи стала гуманітарна допомога українцям через повномасштабну російську агресію в Україні. Також ми не залишили без підтримки наших стипендіатів. Ми прагнемо навчити їх бути лідерами, створювати довгострокові проекти, які б об’єднували людей, відроджували та змінювали життя в українських селах.

Для успіху в нашій справі ми потребуємо Вашої допомоги.

Ми вже маємо гарні результати співпраці з компанією «Астарта-Київ», Українською академією лідерства, Міжнародним жіночим клубом, Fulbright Ukraine та Глобальним договором ООН в Україні, завдяки яким у 2018 році були реалізовані проєкти: «Підйом!», який увійшов у «Каталог Кращих практик молодіжної роботи в Україні 2018 р.», «РІД: Розвивайся. Інтегруйся. Дій», форум «Повір у себе».

З лютого 2022-го року ми займаємось гуманітарним проєктом Common Help UA

l:\web_design-src-backup\D9\povirusebe\pages\jumbo-bordered-italic\01_ast.jpg

Українська академія лідерства

IWCK

Fulbright

The Global Compact

Дякуємо цим компаніям, а також Кабінету Міністрів України та друзям компанії «Астарта-Київ» за підтримку, фінансування проектів, надання волонтерів, менторів та допомогу по впровадженню цих проєктів. Дякуємо нашим студентам та їхнім батькам, нашим рідним, друзям та всім, хто вірить та підтримує нас! І задля збільшення цікавих та плідних проектів ми відкриті для партнерства

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund