https://youtu.be/ZAu10rO6vJw

Р.І.Д. РОЗВИВАЙСЯ. ІНТЕГРУЙСЯ. ДІЙ

Проєкт для школярів та молоді з лідерства, якій відкриває нові світи, вчить занурюватися у проблему та збирати гроші, щоб створювати цікаві та необхідні для громад проєкти.

ПРОЄКТ “РІД: Розвивайся! Інтегруйся! Дій!” - тижневий культурно-мовний табір для студентів та сільських школярів, спрямований на підвищення рівня англійської через спілкування з носіями мови, ознайомлення та порівняння американської та української культури, виховання лідерських якостей та залучення молоді до створення власних проектів.

 

ПРОЄКТ “РІД: Інклюзія” - програма для сільської молоді, перша частина якої направлена на навчання проектному менеджменту, краудфандингу та молодіжному лідерству, а друга частина є практичною частиною, а саме створення культурно-освітнього інклюзивного простору в Вінницькій області.

 

Р.і.д. розвивайся. інтегруйся. дій
Р.і.д. розвивайся. інтегруйся. дій

2018 рік - 30 учасників, 3 англомовні ментори, 6 проєктів, 2 реалізовано.

2019 рік - 32 учасника, 6 менторів, 4 ідей для проєктів, 1 ідея реалізована.

 

ВІДЕО "Розвивайся! Інтегруйся! Дій!"

Ми зібрали емоції, які панували на проєкті та розповіді про реалізацію ідей та мрій учасників.

povirusebe.org
povirusebe.org
65.00
учасників
10.00
проєктів створено
3.00
гранти на реалізацію
студент НУ Львівська політехніка
Костянтин Синиця
студент НУ Львівська політехніка

Коли дізнався про проект “РІД”, то одразу ж записався в учасники. Це був надзвичайно класний тиждень. Ми встигали усе: навчатись, відвідувати екскурсії, ходити на річку та грати в ігри.

Ми мали чудових менторів з фонду Fulbright, які заряджали позитивним настроєм на весь день. З Ароном, Софією та Джо ми розібрали чим відрізняються лінійна, кругова економіка та економіка переробки, а потім закріпили це все за допомогою гри. Вони детальніше пояснили, які речі впливають на публічний виступ та в які галузі спрямовувати наші проекти. Дякую за час проведений з нами.

Також запам’яталась поїздка в Київ та розповідь про Революцію Гідності, а потім екскурсія в Американському домі. Сподіваюсь, ще не раз там побуваю. Загалом всі були відкриті до знайомств, позитивні та охочі до знань. Після закінчення табору маю не лише багаж знань, а й багато друзів. А завершилось все ватрою з веселими іграми та піснями.

Іра Дробот
Іра Дробот
менторка проєкту

Фонд познайомив мене із проєктами, спрямованими на інклюзію дітей у громадах. Саме діти можуть зламати бар'єр у суспільстві і вони це успішно втілюють. Годі й подумати було свого часу для мене, що саме діти турбуються питаннями інклюзіями і справді потребують допомоги, щоб втілити свої проєкти. Фонд відкриває можливості для вирішення проблем.

Школярі Жданівської школи
Школярі Жданівської школи

Наша команда взяла участь у проекті і результатом стало створення музею-кімнати "CLOSED EYES". Ми щасливі, що отримали можливість не лише повчитися, а й зробити щось корисне для нашої громади. Ми зробили простір, де кожен відвідувач зможе відчути світ "по-іншому". Зможе пройти наосліп смугу перешкод і ще багато чого цікавого.

Партнери
SUPPORT the fundSUPPORT the fund