ФОРУМ «ПОВІР У СЕБЕ»

ФОРУМ «ПОВІР У СЕБЕ»

Форум «Повір у себе» — це щорічний івент для стипендіатів та учасників програм благодійного фонду «Повір у себе»

Учасники форумів мають можливість слухати надихаючі виступи успішних людей, які, зазвичай, є вихідцями з селищ чи маленьких міст. А також на власні очі побачити шлях успіху сьогоднішніх лідерів з різних галузей. Саме такі виступи мотивують вірити у себе і у справу, якою людина хоче займатись в майбутньому.

Щорічно форум збирає молодь на воркшопи та дискусійні панелі. В такій спосіб учасникам форуму допомагають усвідомити свою роль у суспільстві й показують можливості розвитку власної громади у тій сфері, яка їм найбільше цікава.

 

форум
форум

Неформальна програма дає можливість учасникам познайомитись з провідними громадськими організаціями України, цікавими проєктами, волонтерськими об’єднаннями, приватними компаніями та міжнародними програмами.

Відео
Форуми проходять з 2018-го року. Теми: "Щастя", "Усвідомлення", "Слово", "ДоброДія""

Передаємо атмосферу нашої зустрічі та згадуємо, як чудово ми провели час.

Соломія Пендюк
Соломія Пендюк
студентка УКУ

“Форум "Слово" став унікальним єднальним майданчиком для багатьох студентів, школярів, викладачів, а також лекторів – людей із найрізноманітніших сфер. Близько 350 учасників, що збирались по осередках, а також тисячі онлайн-глядачів завдяки форуму мали змогу значно глибше поглянути на Слово як невід'ємний інструмент взаємодії, засіб впливу чи самовираження, а також на важливість і способи майстерного володіння Словом. Не менш важливим для учасників стало ближче знайомство із лекторами; почути історії та настанови від Френсіса Фукуями, Лейли Алієвої чи владики Бориса Гудзяка - однозначно неповторний досвід для молоді, а також джерело натхнення для власних звершень”.

Неля Гринишин
Неля Гринишин
студентка КНУ ім. Тараса Шевченка

Коли зайшла в приміщення, де проходив одноденний івент для стипендіатів та учасників програм благодійного фонду "Повір у себе", то ніби залишила всі свої турботи, клопоти позаду і опинилась в місці, де дійсно усвідомлюєш важливість бути собою, бути щасливою...Тільки тут мотиваційні спікери та учасники панельних дискусій зможуть надихнути тебе на нові звершення, навчити "розбиратися" в собі, задумуватись над власною "формулою щастя" завдяки самопізнанню, ну і зрештою зрозуміти, що усвідомити — це не тільки зрозуміти чи погодитися, але  і прийняти те, що необхідно душі.

Партнери
SUPPORT the fundSUPPORT the fund