22 магістри отримають підтримку фонду

18 серпня 2020

У наступному навчальному році фінансову підтримку отримають 22 студенти, які закінчили бакалаврат та мають намір продовжувати навчання на магістратурі. Усі претенденти є стипендіатами фонду. Серед них майбутні історики, журналісти, фахівці ІТ-сфери.

уку

Вперше співбесіда була проведена в онлайн-форматі. Проводили її засновники та керівництво фонду. Претенденти із різних міст країни змогли не лише презентувати себе, свої досягнення та плани на майбутнє, а й відповісти на різноманітні питання та поспілкуватися між собою.кузьма

«Два роки поспіль я була членом фондівської родини. Весь цей час фонд підтримував мене у навчанні, у реалізації власних проектів, головне, у невпинному бажанні розвиватися. Тому на нову співбесіду я йшла з радістю, а не з сумнівами чи переживаннями. На ній було надзвичайно цінно підвести підсумки навчання, поділитися своїми успіхами та надихнутися успіхами інших. Коли ж я дізналася, що залишаюся у фонді та отримаю підтримку на магістратурі, то була незрівнянно щаслива, бо я не підвела. В мене знову повірили і я впевнена, що недарма. Далі – більше!» – розповіла Єлизавета Кузьма, студентка ХНУРЕ.

По завершенню зустрічі, Світлана Мозгова звернулмозговаась до фондівців із словами: 

 «Хочу побажати вам, щоб цей рік, який завершиться та був дуже складний, став для вас роком сили. Щоб ви, вирушаючи у нову дорогу: в магістратуру чи на роботу чи на якійсь інший шлях, завжди пам’ятали те, що в вас вірять ваші близькі люди. І я маю на увазі не тільки фонд, а й ваших рідних. Удачі вам і до зустрічі!»      

 

 

 

Напрямок діяльності

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund