80 тонн гуманітарної допомоги – результат співпраці Common Help UA та “Ukrainian Refugees UAPT”

19 квітня 2022

У рамках гуманітарного проєкту Common Help UA отримали 2-у партію гуманітарки – 2400 ящиків ліків та продуктів харчування загальною вагою 40 тонн.

волонтери

Майже мільйон українців отримали 80 тонн гуманітарної допомоги – результат партнерської співпраці проєкту Common Help UA та португальською волонтерської організації “Ukrainian Refugees UAPT”.

У рамках гуманітарного проєкту CommonHelpUA отримали 2-у партію гуманітарки – 2400 ящиків ліків та продуктів харчування загальною вагою 40 тонн.

Медикаменти, їжа, іграшки, одяг, засоби гігієни: усі необхідні речі вже доставлені нашими волонтерами до 47 організацій громад Полтавської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Чернігівської, Сумської, Харківській, Запорізької, Луганський, Київський областей.

Вдячні партнерам за 3 генератори, які дісталися до найбільш постраждалих регіонів, – на Луганщину, а також у міста Ірпінь та Славутич.

Ми щиро вдячні португальським друзям за їхню небайдужість і добрі серця! З такою потужною підтримкою ми обов’язково переможемо! 💛💙

____

Ukrainian Refugees UAPT – громадська волонтерська організація в Португалії, що допомагає вимушеним українським переселенцям, які постраждали від війни з росією.

Проект

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund