Бізнес та благодійність: досвід взаємодії

19 червня 2019

Керівниці благодійного фонду «Повір у себе» зустрілись з Комітетом жінок-підприємниць Київської ТПП BUSINESSWOMENKYIV

зустріч

Ірина Іванчик, співзасновниця фонду «Повір у себе» та Світлана Мозгова, голова правління фонду «Повір у себе», директор департаменту по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій агропромхолдингу «Астарта-Київ» зустрілись з Комітетом жінок-підприємниць Київської ТПП BUSINESSWOMENKYIV 12 червня 2019 року, щоб розповісти про взаємодію бізнесу з благодійними організаціями та переваги такої співпраці.

Ірина Іванчик розповіла як та чому почала займатись благодійністю:

«В якийсь момент ми з чоловіком зрозуміли, що готові не тільки будувати і розвивати сім’ю та наші компанії, але й через благодійні проекти змінювати світ навколо нас. І ще ми дуже любимо вчитися і продовжуємо в тій чи іншій формі робити це й зараз. Цим і зумовлена ​​спеціалізація наших благодійних проектів».

Світлана Мозгова поділилася досвідом співпраці з регіонами та розповіла про корпоративну соціальну відповідальність бізнесу.

“АСТАРТА” обрала для себе ключові напрямки допомоги: медицина, освіта, охорона довкілля, розбудова села й інфраструктури. Аграрна компанія, зокрема, фінансує ремонт сільських шкіл, медичних закладів тощо. Проте найбільша цінність компанії, переконує пані Світлана, – люди.

Завдяки взаємодії «АСТАРТА» та Благодійного фонду «Повір у себе» за останні два роки впроваджені проекти "Підйом!", "РІД". У семі регіонах України оновлені та працюють майданчики для різноманітних змагань, з’явилось сучасне обладнання, на якому вчать та реабілітують дітей з інвалідністю, діє соціальна перукарня, Громадські простори для спілкування та навчання та багато інших корисних проектів.

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund