Чергова партія допомоги – 1 273 коробки

04 липня 2022

Гуманітарний проєкт Common Help UA разом із Благодійним фондом «Повір у себе» та партнерами продовжує надавати допомогу внутрішньо переміщеним українцям та у гарячі точки.

гуманітарна допомога

Кожна партія допомоги від Common Help UA та партнерів; кожен продуктовий набір, сформований нашими дбайливими волонтерами; кожна баночка тушонки, приготована власноруч працівницями наших підприємств – це вкрай важлива підтримка для людей, які змушені були полишити свої домівки.

Гуманітарний проєкт Common Help UA разом із Благодійним фондом «Повір у себе» та партнерами продовжує надавати допомогу внутрішньо переміщеним українцям та у гарячі точки, ні на мить не зупиняючи свою роботу.

Чергову партію допомоги – 1 273 коробки – протягом останніх тижнів роздали до громад Полтавської, Вінницької, Хмельницької, Запорізької, Тернопільської, Житомирської, Харківської, Донецької областей України.


Допомогу надано:
·       51 місцевій громаді для забезпечення тимчасово переміщених осіб
·       57 організаціям
·       4 «гарячі точки» на Донеччині, Запорізькій та Херсонській обл., а також у деокуповане смт Велика Димерка (Броварський район, Київська обл.)
·       1 місцевій лікарні
·       1 психоневрологічному диспансеру (смт Меджибіж, Хмельницька обл.)

Загалом допомогу отримали 10 123 людини.

Усім, хто постійно долучається – щира подяка від Common Help UA та тих постраждалих українців, яким ваша допомога украй необхідна.

Проект

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund