День фонду «Повір у себе» – форум усвідомлення

14 грудня 2019

Другий молодіжний форум «Повір у себе» з темою «Усвідомлення» відбувся 7 грудня 2019 року в Києві

форум

На нього зібралися майже 250 учасників із всієї України: всі вони стипендіати фонду та ті, хто приймав участь у проектах фонду.

Засновники фонду Віктор та Ірина Іванчики привітали учасників та побажали не боятися робити помилок, усвідомлено вчитися на всьому, що життя буде їм підкидати та робити свої справи щиро, усвідомлено та з повною віддачею.

«Усвідомлення, на мій погляд, це головне, – зазначив Віктор Іванчик, – бути свідомими тому, де ми знаходимось, що ми робимо і для чого ми живимо».

«Розвиток суспільства починається з кожної конкретної людини – додала Ірина Іванчик, – і я дуже вірю в те, що наші студенти, які проходять навчання в університетах за підтримку фонду «Повір у себе», саме цю ціль мають за головне в своєму житті: стати справжніми людьми з великої літери. І на цьому форумі ми трошечки додали знань та навичок для того, щоб цей шлях був більш успішним».

Протягом семи годин учасники форуму слухали і дискутували, пробували техніки занурення у власне Я, презентували проєкти, які змінили громади, надихалися виступами успішних людей і вчилися бути тут і зараз.

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund