Ірина Іванчик взяла участь в онлайн марафоні до Дня відповідальності

19 жовтня 2020

Ірина Іванчик взяла участь у Марафоні відповідальності, що проходив 19 жовтня 2020 р.

Гаврилишин

Разом із співзасновницею БФ «Повір у себе» в марафоні взяли участь відомі українці, які стали голосами Декларації Богдана Гаврилишина.
«Вирішуй проблеми!» – такий пункт Декларації обрала Ірина Іванчик. Вона зазначила, що починати роздуми над вирішенням проблем потрібно з розуміння, що саме є проблемою.

«Дуже часто в житті ми самі є власною проблемою. І з усвідомлення перешкод, які ми створюємо для себе, своєї родини та суспільства починається шлях до виконання цієї максими», – сказала пані Ірина.
Наприкінці промови Ірина Вікторівна побажала всім вже сьогодні йти і долати навіть найменші труднощі, з яких зазвичай і створюються великі проблеми.

«Тож не дамо ніяким шансам бути великим проблемам, вирішуючи маленькі кожного дня, кожної хвилини нашого життя», – сказала Ірина Іванчик.

Марафон відповідальності – щорічна ініціатива Фонду родини Богдана Григоришина, що спонукає людей до відповідальної поведінки. Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту “Богдан Гаврилишин”, який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця. В цьому році великому діячеві, візіонеру, відомому економісту та меценату Богдану Гаврилишину мало би виповнитися 94 роки.

Посилання на запис події ТУТ

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund