НАША МІСІЯ - БУТИ РАЗОМ, ДАВАТИ НАДІЮ

05 грудня 2022

У Києві відбувся Вечір благодійності на підтримку Українського католицького університету.

Вечір благдійності УКУ

Ювілейний 15-й Вечір благодійності 3-го грудня зібрав у столиці давніх приятелів і благодійників університету. Серед гостей були Віктор та Ірина Іванчики, засновники Благодійного фонду «Повір у себе».

Захід розпочався з інтелектуальної дискусії на тему «Ключі до перетворення України».

Ірина Іванчик, співзасновниця Благодійного фонду «Повір у себе» розповіла про важливість підтримки освіти у час війни:

«Зараз усі наші зусилля направлені на те, щоб допомогти нашим військовим. Але ми не можемо жити тільки сьогоднішнім днем. Потрібно думати про те, що буде завтра. Освіта – найголовніше, що може забезпечити наше майбутнє. УКУ я підтримую вже багато років для того, щоб цей університет розквітав, щоб ті традиції і цінності, які закладені в університеті, поширювалися по всій Україні».

Ірина Іванчик
Ірина Іванчик

Друзі УКУ задекларували понад 20 млн грн на підтримку університету, з яких 2,2 млн грн надав БФ "Повір у себе" та 1 млн грн агропромисловий комплекс "Астарта-Київ". Жертводавці заснували студентські, викладацькі та професорські стипендії.

Більше про подію можна дізнатися за посиланням: https://ucu.edu.ua/news/nasha-misiya-buty-razom-davaty-nadiyu-inshym-kyyivski-druzi-uku-zadeklaruvaly-ponad-20-mln-grn-za-pidtrymku-universytetu/

 

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund