«Приходьте, вчіться і окрилені служіть світові й Україні!», — владика Борис Ґудзяк до абітурієнтів

14 червня 2022

Владика Борис Ґудзяк, президент УКУ, митрополит Філадельфійської архиєпархії УГКЦ звернувся до абітурієнтів та їхніх батьків.

Владика Борис Ґудзяк, президент УКУ

Дорогі батьки, дорогі абітурієнти! У цей ключовий час один зі способів нашого захисту, нашого свідчення — показати, що агресор і його війна не може перекреслити наших надій, покликання, можливостей і талантів. І тому я заохочую вас вступати на вищі студії, а батьків заохочую підтримати своїх дітей у цьому прагненні. Не вагатися. Готуватися на майбутнє, бо майбутнє є! 

Наш народ переживав ще й не таке. Патріарх Йосиф Сліпий, засновник Українського католицького університету, 18 років провів у концтаборах. І, маючи вже 71 рік, створив університет. Для вас і для нас. 

Цей університет вас чекає. Вас чекає Україна і світ. Приходьте, вчіться, і окрилені служіть світові й Україні! Ви надто потрібні й цінні, щоби війна, якесь сум’яття, ворог людського роду, перекреслював ваше покликання й Господні плани на вас. Нехай Господь благословить. Слава Ісусу Христу!

Владика Борис Ґудзяк,
президент УКУ,
митрополит Філадельфійської архиєпархії УГКЦ у США

новина з сайту УКУ https://ucu.edu.ua/news/pryhodte-vchitsya-i-okryleni-sluzhit-svitovi-j-ukrayini-vladyka-borys-gudzyak-do-abituriyentiv/

Український католицький університет партнер фонду з 2017-го року. Фонд надає стипендії студентам та викладачам університету, грантує наукові дослідження. Ірина Іванчик, співзасновниця БФ "Повір у себе" - сенаторка УКУ.

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund