Ректор УКУ нагородив викладацькими стипендіями науково-педагогічних працівників університету

23 листопада 2022

Дві стипендії від Благодійного фонду «Повір у себе»

вручення стипендій викладачам УКУ 2022 рік

23 листопада в УКУ відбувся традиційний щорічний звіт ректора Українського католицького університету о. Богдана Праха перед спільнотою.

Під час публічного звіту ректор поділився найвизначнішими здобутками спільноти за 2021-2022 навчальний рік, а також вручив  сертифікати про присвоєння стипендій науково-педагогічним працівникам.

«Коли ми вручаємо стипендії нашим викладачам, моє серце радіє. Це означає, що університет – живий. Пам’ятайте, що ці стипендії хтось заснував, що є велика спільнота, яка щодня думає, щоб ми розвивалися, спільно долали ці клопоти. Ми вистояли, не тільки як університет, а й як держава, як нація», — звернувся о. Богдан Прах. 

«Ми впевнені, що знання – це велика сила, й воно повинно бути в руках духовно відповідальних особистостей. Тоді ці знання працюють на благо людей, їхній розвиток і добробут нашої країни та світу. УКУ – один з небагатьох вузів України, який опікується не тільки професійною підготовкою студентів та викладачів, а й розкриттям їхніх сердець для духовного служіння», - вважають засновники Благодійного фонду «Повір у себе» Віктор та Ірина Іванчики.

Викладацькі стипендії від БФ «Повір у себе» отримали Юлія Навроцька, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри теорії права та прав людини Факультету суспільних наук, керівниця магістерської програми «Права людини» Школи права УКУ та Данило Судин, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології Факультету суспільних наук.

«Широкомасштабна російська агресія, яка почалася 24 лютого, з особливою жорсткістю і невблаганністю показала важливість української культури в цій боротьбі. За таких умов підтримка - і фінансова, і інституційна, яку надає фонд "Повір у себе" українським науковцям та науковицям, стала ще важливішою. Це можливість в умовах війни продовжувати, чи починати дослідження, які є важливими для саморозуміння українського суспільства, а також невеликий, але важливий внесок до планування повоєнної відбудови та розвитку України, коли окупантів буде переможено», - сказав Данило Судин.

«Стипендійна підтримка для викладачів УКУ – це не просто приємно та цінно, а й надзвичайно відповідально. Це дає додатковий стимул рухатися вперед, вдосконалюватися, розвиватися задля того, аби віддавати це все у навчальному процесі та формувати нову генерацію фахівців, яка служитиме суспільству в період відбудови та трансформації правової системи України. Довіра, яку я отримала від БФ «Повір у себе», мене зобов’язує, мотивує та надихає», – зазначила Юлія Навроцька.

 

Цьогоріч двадцять викладачів УКУ отримали стипендії від жертводавців. Вітаємо їх та бажаємо досягати нових наукових висот!

Детальніше про подію можна дізнатися за посиланням: https://ucu.edu.ua/news/rektor-nagorodyv-vykladatskymy-stypendiyamy-naukovo-pedagogichnyh-pratsivnykiv-uku/

Напрямок діяльності

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund