Сміливі завжди мають результат!

25 жовтня 2022

Оголошуємо конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ»

Сміливі

Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу Астарта-Київ. Партнерами з впровадження є благодійний фонд “Повір у себе” та благодійна організація “Світло надії”.

Учасниками проєкту можуть стати:

безробітні, жінки та чоловіки віком від 20-55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації, у Полтавській, Вінницькій та Хмельницькій областях;

мікропідприємці, жінки та чоловіки віком від 20-55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше, 3 міс., до оголошення конкурсу, мають зареєстрований ФОП, ТОВ), зареєстровані/перереєстровані на підконтрольній Україні території. Полтавська, Вінницька та Хмельницька області;

На учасників очікує експрес-навчання щодо підприємницької діяльності у воєнний час, підготовка бізнес-планів та робота з інвесторами. Після цього відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори кращих ідей отримають гранти, на які зможуть придбати необхідне обладнання.

Грант можна отримати за однією з двох категорій – «Самозайнятість» або «Мікропідприємництво».

Сума гранту для категорії «Самозайнятість» – до 30 000 грн.

Сума гранту для категорії «Мікропідприємництво» – до 80 000 грн.

Заявки на участь у грантовій програмі необхідно подати до 18:00 8 листопада, заповнивши анкету -https://forms.gle/VPSTMVjxuYNd1aFo6.

Новини по проєкту можна дізнаватися тут: https://www.facebook.com/smilyvi.grant

Завдяки сміливим українцям на фронті ми маємо можливість розвивати економіку країни в тилу. Давайте розвивати Україну разом! Адже сміливі завжди мають результат!

 

Проект

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund