Три студентські проєкти отримали гранти від фонду

01 квітня 2019

Всі проєкти мають навчально-розвиваючий напрямок.

три проєкти

На засіданні комісії з розгляду проектів, яка відбулась 31 березня 2019 року, було прийнято рішення підтримати та профінансувати три проекти від студентів – стипендіатів фонду.

Всі проекти мають навчально-розвиваючий напрямок. Два з них будуть впроваджені у сільських школах – це проекти «Спільна освіта» та «Твій хімічний кабінет». Перший проект від команди студенток НаУКМА, він включає неформальне навчання, а саме тренінги та циклічні гуртки, де дітей навчать основам надання першої медичної допомоги, командостворенню, познайомлять з сучасним мистецтвом, навчать ораторській майстерності та емоційному інтелекту. Другий проект розроблений Ярославом Чучверою, студентом КНУ ім. Тараса Шевченко. Його проект буде впроваджений в селі на Хмельниччині, в школі, де раніше вчився Ярослав. Там не лише обладнають сучасний кабінет хімії, а й проведуть низку занять для популяризації хімії, як природничої науки.

Третій проект, як і перший, також від стипендіатів-могилянців. Вони створять Молодіжний простір «Lifestyle» на базі сільської ради. Згодом саме в цьому місці будуть збиратися активні селяни для проведення зустрічей, тренінгів та культурного спілкування на різноманітні теми.

«Ми завжди підтримуємо цікаві та корисні ідеї від нашої молоді. Тішить те, що наші стипендіати не забувають рідних сіл та хочуть саме там робити проекти, які розбудують села, Україну,» – сказала Тетяна Швець, заступник голови правління БФ «Повір у себе».

«Тепер час втілювати проекти, що виграли гранд! Я вже хочу побачити преображення наших сільських громад з вашою допомогою! Все буде Україна! І це не жарт!» – наголосила Ірина Іванчик, співзасновниця БФ «Повір у себе».

Напрямок діяльності

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund