Збираємо кошти на допомогу людям з інвалідністю

10 травня 2022

Нам потрібно зібрати 250 тисяч гривень

допомога

Західний реабілітаційно-спортивний центр – саме тут рівний доступ до лікування та терапії, освіти та спорту отримували люди з інвалідністю, почуваючись повноцінними членами суспільства. Саме тут тренувалися та гартували свій природний хист наші паралімпійці.

Так було до війни.

З її початком центр став притулком для понад 300 українців, яких війна вигнала з рідних домівок: діток, вагітних жінок, осіб з інвалідністю на кріслах колісних, наших чемпіонів – членів національної паралімпійської збірної команди України та їхніх родин.

Незабаром центр прийматиме на реабілітацію наших військових, які, захищаючи Україну від окупантів, отримали інвалідність.

Давайте разом допоможемо та придбаємо для Західного реабілітаційно-спортивного центру 30 інвалідних візків та засоби індивідуального захисту, щоб всі, хто перебуватиме в центрі на реабілітації, отримали кваліфіковану допомогу та мали речі першої необхідності.

Нам потрібно зібрати 250 тис. грн.

Віримо, що для друзів та партнерів проєкту Common Help UA – це посильна сума. Рахунок БФ «Повір у себе» https://povirusebe.org/billing/billingpovir

Проект

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund