Стати партнером

Нашою місією є сприяння розбудові України, розвиваючи нову генерацію освічених українців шляхом надання підтримки талановитій молоді та викладачам.

Благодійний фонд «Повір у себе» заснований та діє за підтримки родини Віктора та Ірини Іванчиків.

Набувачі фонду – сільська молодь, що навчається в українських вишах.

Студенти отримують річні стипендії, допомогу на оплату гуртожитку, гранти на індивідуальні проекти.

Річні гранти на наукові дослідження отримують викладачі Українського католицького університету та Національного університету «Києво-Могилянська академія». Водночас ми співпрацюємо з КНУ імені Т.Г. Шевченко, ХНУРЕ та Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника.

Але наша робота – це не лише надання грантів. Також ми прагнемо навчити молодь бути лідерами, створювати довгострокові проекти, які б об’єднували людей, відроджували та змінювали життя в українських селах. І для цього нам потрібна Ваша допомога.

Ми вже маємо гарні результати співпраці з компанією «Астарта-Київ», Українською академією лідерства, Міжнародним жіночим клубом, Fulbright Ukraine та Глобальним договором ООН в Україні, завдяки яким у 2018 році були реалізовані проекти: «Підйом!», який увійшов у «Каталог Кращих практик молодіжної роботи в Україні 2018 р.», «РІД: Розвивайся. Інтегруйся. Дій», форум «Повір у себе».

Дякуємо цим компаніям, а також Кабінету Міністрів України та друзям компанії «Астарта-Київ» за підтримку, фінансування проектів, надання волонтерів, менторів та допомогу по впровадженню цих проектів.

Дякуємо нашим студентам та їхнім батькам, нашим рідним, друзям та всім, хто вірить та підтримує!


І задля збільшення цікавих та плідних проектів ми відкриті для партнерства!

Якщо Ви бажаєте стати нашим партнером, надсилайте e-mail на

povir@ukr.net, вказавши в темі листа «Пропозиція партнерства».