Common Help UA завітав у Західний реабілітаційно-спортивний центр

26 квітня 2022

2 тонни допомоги: продукти харчування, посуд та побутову техніку доставили волонтери Common Help UA у Центр, який став прихистком для людей, що рятуються тут від жахів війни.

діти

2 тонни допомоги в рамках гуманітарного проєкту Common Help UA, наданої фондом спільно із партнерами – продукти харчування, посуд та побутова техніка – стали такими своєчасними і вкрай необхідними для діяльності Центру та забезпечення потреб усіх людей, які рятуються тут від жахів війни!

Власне, із першого дня вторгнення країни-агресора російської федерації Західний центр став надійним притулком для 262 біженців, серед яких – 56 дітей, вагітні жінки, особи похилого віку, особи з інвалідністю (у тому числі, які пересуваються на кріслах колісних), які були вимушені терміново покинути свої домівки, з регіонів, де проходять активні військові та бойові дії та від бомбових ударів гине мирне населення.

Крім того, в Західному центрі зі своїми родинами розмістилися члени національної паралімпійської збірної команди України, які феноменально виступили на Паралімпіаді-2022 у Китаї, та зайняли рекордне друге місце у загальнокомандному заліку та завоювали 29 медалей, з яких 11 золотих, 10 срібних та 8 бронзових. Це була та перемога, яка дала сподівання, надію і, навіть, віру в те, що Україна переможе країну-вбивцю і буде квітучою та щасливою!

Проект

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund