Райффайзен Банк підтримав гуманітарний проєкт Common Help UA

27 квітня 2022

Райффайзен Банк долучився до «Common Help UA». Відтепер у додатку Raiffeisen Online можна робити донати на підтримку проєкту.

інструкція

Райффайзен Банк долучився до нашого гуманітарного проєкту «Common Help UA». Відтепер у додатку Raiffeisen Online можна робити донати на підтримку проєкту. Для цього клієнтам банку потрібно зайти у додаток Raiffeisen Online, вибрати розділ Платежі – Допомога українцям – Благодійний фонд «Повір у себе» і зробити донат. Допомога постраждалим містам залишається надважливою.

Для відновлення життя Бучанської територіальної громади, що включає в себе 11 сіл та 2 смт, продовжуємо збирати 500 000 грн на закупівлю генераторів, які є критично необхідними для життя людей, адже села в громаді досі живуть без електрики.

Ми щиро вдячні за будь-яку перераховану суму і публічно відзвітуємо за кожну гривню.

Просимо долучатися до нашої ініціативи бо кожна гривня може врятувати чиєсь життя.

На сьогодні українцям з Тростянця, Охтирки, Бучі, Чернігова, Харкова, Ірпеня, Сум, Славутича та інших регіонів, що постраждали від військової агресії Росії, вже передали більше 120 тонн гуманітарної допомоги (продуктів харчування, ліків) від команди Common Help UA та партнерів проєкту.

Проект

Поділитися

SUPPORT the fundSUPPORT the fund